CSE Entertainment

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu ja huolto palveluksessanne

Yrityksen tiimi

Asiakaspalvelu / Huolto


Asiakaspalvelu ja huolto palvelee arkisin
klo 9-16 numerosta +358 50 428 5757 .
Tukipyyntöjä voi jättää myös sähköpostilla
osoitteeseen huolto@cse.fitness.

Yrityksen tiimi

Laskutukseen liittyvät asiat


Sopimus ja laskutukseen liittyvät asiat
pyydämme olemaan yhteyksissä
sähköpostitse hallinto@cse.fitness

MYYNNIN YHTEYSTIEDOT

Yrityksen tiimi

Kari Kyllönen

Länsi-, Itä- ja Pohjois-Suomi

+358 40 027 5199
kari@cse.fitness 

Yrityksen tiimi

Jussi Suomilammi

Etelä-Suomi

+358 44 545 4672

jussi@cse.fitness 

JOHDON YHTEYSTIEDOT

Yrityksen tiimi

Veli-Matti Nurkkala

Toimitusjohtaja

+358 44 383 0247
veli-matti@cse.fitness

Yrityksen tiimi

Miikka Suutari

Operatiivinen johtaja

+358 50 327 7510

miikka@cse.fitness

Yrityksen tiimi

Kaisa Ottavainen-Nurkkala

Kehitysjohtaja

+358 44 383 0249
kaisa@cse.fitness


Yrityksen tiimi

Juha Kauppinen

Myyntijohtaja
+358 44 306 2413

 juha@cse.fitness

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Olemme yhteyksissä mahdollisimman pian